Witamy w naszej Piąteczce
O nas

Nasze przedszkole to wspaniałe miejsce do rozwoju dziecka.

Nasza misja zamyka się w słowach Janusza Korczaka ..: "MÓW DZIECKU, ŻE JEST DOBRE, ŻE MOŻE, ŻE POTRAFI.." Przedszkole to prawdziwa kopalnia inicjatyw i talentów, zarówno kadry pedagogicznej jak i naszych wychowanków. 

Placółwka liczy 200 dzieci, z których tworzy się 8 grup.
Każda z nich wyróżnia  się własną… nazwą i charakterem.
Mamy Poszukiwaczy, Odkrywców Wędrowników, Podróżników, Naukowców , Tropicieli, Badaczy i Myślicieli. Wszyscy mają zaprojektowane logo z nazwą swoją misją.. Nasza Kadra PPP 5 to bardzo utalentowane i doświadczone dziewczyny, które w połączeniu z wesołymi dziećmi tworzą wspaniałe i zgrane zespoły 

Zapraszamy do Piąteczki...;-))

 

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 1 w Gdańsku ul. Kilińskiego 5A, 80-452 Gdańsk

Nasze przedszkole jest placówką publiczną i powszechnie dostępną w ramach gdańskiej sieci przedszkolnej. Organem prowadzącym jest Fundacja Pozytywne Inicjatywy w ścisłej współpracy z Miastem Gdańsk. Nasze przedszkole to miejsce z rodzinną atmosferą zlokalizowane w centrum Wrzeszcza, które tworzą ludzie, cudowni ludzie z powołania. Oferujemy edukację twórczego i aktywnego rozwoju dziecka, język angielski, rytmikę, zajęcia z logopedą i psychologiem oraz ruch na świeżym powietrzu. Każde nasze dziecko jest traktowane indywidualnie. Dzieci samodzielnie dochodzenia do wiedzy i poszukują nowych rozwiązań. Sąsiedztwo parków zapewnia kontakt dzieci z przyrodą i zabawę na świeżym powietrzu. Zapraszamy do odwiedzin naszego PPP1.

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 2 w Gdańsku

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 3 w Gdańsku
Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 4

Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 5
Publiczne Pozytywne Przedszkole Nr 6 w Gdańsku

ppp7

Publiczne Pozytywne Przedszkole 7